Get Adobe Flash player
Strona główna Zawodnicy

postheadericon Zawodnicy

    Maciej Figel

    (Rajdy Samochodowe)



     Mistrz Polski 2006 Rajdowy Samochodowy Puchar PZM klasa N3

     Zwycięzca klasyfikacji generalnej Ogólnpolskiego Rallysprintu AB CUP i BMW-Challenge 2014

     Obecnie uczestnik niemieckich zawodów Schotter CUP

 

 

       

 


 

 Marcin Wicik

 (licencja międzynarodowa, Rally-Cross)

 

  Mistrz Polski w Rallycrossie, dyw. 1 2007,  Wielokrotny  Wicemistrz Polski w Rallycrossie, uczestnik  Mistrzostw    Europy

   


 


      Dawid Struensee

      (licencja Krajowa, Rajdy Samochodowe)

     

Wielokrotny uczestnik Rajdowego Pucharu Polski, Zwycięzca klasyfikacji generalnej AB CUP i BMW-Challenge, Mistrz Okręgu Bydgoskiego PZM 2009  w Konkursowych Jazdach Samochodowych klasa 5

   


BARTEK MICHALSKI - Kierowca - obecnie pilot rajdowy

 

I Miejsce klasa IV II Rajd Wielkopolski Mosina 2014 (pilot)

I Miejsce klasa 4 – I Runda Motul Rallyland Cup 2015 (pilot)

III Miejsce klasa 4 – II Runda Motul Rallyland Cup 2015 (pilot)

III Miejsce klasa 4 - III Runda Motul Rallyland Cup 2015 (pilot)

III Miejsce klasa 4 - IV Runda Motul Rallyland Cup 2015 (pilot)

Wielokrotnie zwyciężał w rundach Bydgoskiego Mistrza Kierownicy jako kierowca.

 

 


     Adam Ellert

      Zawodnik Sekcji Sportów Samochodowych AB

      II V-ce mistrz BMW Challenge 2010 (klasa hobby)

 

 

 


 

     Arkadiusz Niespodziński

      1 Miejsce w Okręgu Bydgoskim PZM 2006
      w Konkursowych Jazdach Samochodowych klasa 2

 

 

 


 

     Wojciech Laskowski

      (licencja Krajowa, Rajdy Samochodowe)

      Vice-Mistrz Okręgu Bydgoskiego PZM 2005
      w Konkursowych Jazdach Samochodowych klasa 3

 

 


 

MACIEJ ERDMANN

 

 

 

 

 
Mistrz Okręgu w KJS klasa 4 2010
-Drugi Vice-mistrz Okręgu Klasyfikacja generalna 2010
-Mistrz Torunia w Samochodowych rajdowych Mistrzostwach Torunia Klasa 4 2010
-Drugi vice-Mistrz Torunia w Samochodowych rajdowych Mistrzostwach Torunia Klasyfikacja generalna  2010
-Mistrz Bydgoskiego Mistrza Kierownicy Automobilklubu Bydgoskiego 2009, 2010
-Mistrz Mini KJS Automobilklub Bydgoski 2009, 2010
-3 Zawodnik kujawsko-pomorskiego rallysprintu 2010 klasa 4
Mistrz Okręgu w KJS klasa 4 2010
-Drugi Vice-mistrz Okręgu Klasyfikacja generalna 2010
-Mistrz Torunia w Samochodowych rajdowych Mistrzostwach Torunia Klasa 4 2010
-Drugi vice-Mistrz Torunia w Samochodowych rajdowych Mistrzostwach Torunia Klasyfikacja generalna  2010
-Mistrz Bydgoskiego Mistrza Kierownicy Automobilklubu Bydgoskiego 2009, 2010
-Mistrz Mini KJS Automobilklub Bydgoski 2009, 2010
-3 Zawodnik kujawsko-pomorskiego rallysprintu 2010 klasa 4