Poprzedni temat :: Następny temat
projekt KALENDARZA na 2012 i zakonczenie sezonu 2011
Autor Wiadomość
piechur 
A5

Wysłany: Sro 09 Lis, 2011 14:38   

Lotnisko Czaplinek - Broczyno oczywiście, a nie DW.

losiu 
N0

Wysłany: Sro 09 Lis, 2011 19:46   

Ja zdecydowanie popieram kandydaturę Koszalina na lotnisku w Zegrzu.

Odnośnie Wrocławia - jest to zdecywanie najsłabsza runda.

Może kalendarz rotacyjny? Najsłabsza runda odpada.

maciej 
WRC :-)))
macius

Wysłany: Sro 09 Lis, 2011 21:20   

W Oleśnicy odbyły się w październiku zawody, na których pytałem kolegów z BMW-Challenge zamieszkałych we Wrocławiu (pytałem również wcześniej przy innych spotkaniach) czy wolą jechać 2 razy Oleśnicę czy raz Oleśnicę i raz Rakietową w 2012. Jedności w tej sprawie nie ma, ale wydaję mi się, że lekka przewaga jest w tej chwili w stronę 2 razy Oleśnica. Tak więc skoro nie ma jedności, albo większości za opcją z Rakietową to tego terenu w kalendarzu nie będzie, no chyba, że koledzy z Wrocławia zbiorą się i na zebraniu 26 listopada jednym głosem będą za Rakietową to wtedy wg mnie trzeba robić i nie płakać.
Co do Zegrza/Koszalina to na dniach ruszą zgłoszenia na przyszłoroczną rundę w Zegrzu/Koszalinie, jeśli do 26 listopada zbierzemy 12000zł na koncie tytułem wpisowego lub dobrowolnych wpłat to Zegrze lub Koszalin będzie, jeśli nie uzbieramy to niestety Zegrze/Koszalin odpada i wtedy wszelkie wpłaty zostaną oddane lub jeśli zawodnik będzie chciał zachowane na poczet wpisowego do 1 rundy 2012 lub innych. W sprawie Zegrza/Koszalina jest to już decyzja ostateczna podjęta przez Automobilklub Bydgoski i nie podlega ona negocjacjom podczas zebrania 26 listopada. Sprawa była już tłumaczona (brak zawodników w okręgu więc brak sensu dokładania do imprezy licząc, że za rok to się zmieni). j/

Odpowiedz do tematu