Poprzedni temat :: Następny temat
Spotkanie przestawicieli AB z Prezesem PZM
Autor Wiadomość
jacek 
A7
jacek

Wysłany: Pon 22 Mar, 2010 13:42   Spotkanie przestawicieli AB z Prezesem PZM

Z przyjemnością informuję, że w dniu 18 marca 2010 roku, reprezentanci nowego wybranego na czteroletnią kadencję, Zarządu Automobilklubu Bydgoskiego spotkali się w Warszawie z Prezesem Polskiego Związku Motorowego Panem Andrzejem Witkowskim.
Jako jeden z najstarszych Klubów w Polsce tworzyliśmy w latach 50-tych XX wieku PZM. Dobrze postrzeganą tradycją jest spotkanie i przedstawienie pomysłów oraz planu działania nowego Zarządu Prezesowi PZM.
W spotkaniu uczestniczyli Prezes Zarządu AB Jacek Kociszewski, Wiceprezes Zarządu AB ds. organizacyjnych Wojciech Laskowski, Wiceprezes Zarządu AB ds. sportu Maciej Figel oraz Wiceprezes Zarządu AB ds. turystyki Arkadiusz Niespodziński. W rozmowie poinformowaliśmy Pana Prezesa PZM o dalszej chęci ścisłej współpracy, opartej na zasadach partnerskich. Zapewniliśmy, że wszystkie podejmowane przez nas inicjatywy (Puchar MOTO-BYDGOSZCZ, AB CUP, BMW-Challenge i wiele innych) mają na celu pozyskanie nowych sympatyków i członków Automobilklubu Bydgoskiego. Uważamy, że takie działania przekładają się bezpośrednio na postrzeganie PZM jako nowoczesnego Związku.
Spotkanie, które trwało ponad 1 godzinę można podzielić na dwa etapy:
- przedstawienie bieżącej działalności oraz planów i zamierzeń na najbliższą kadencję Zarządu Automobilklubu Bydgoskiego,
- udzielenie odpowiedzi na zadane przez Pana Prezesa PZM pytania związane ze stanem osobowym Klubu i pomysłami na nowe imprezy. Wymieniliśmy też uwagi na temat współpracy z ZO PZM oraz przedyskutowaliśmy zmiany w związkach i stowarzyszeniach mające nastąpić po wprowadzeniu w życie nowej „Ustawy o sporcie”

Ze swojej strony chcemy podziękować Panu Prezesowi za poświęcenie nam swego czasu. Było nam niezmiernie miło poznać się osobiście oraz uzyskać potwierdzenie, że w wielu sprawach Klub oraz Związek mają podobne cele.

Zarząd Automobilklubu Bydgoskiego

spotkanie w ZG PZM.jpg
stoją od lewej: Wiceprezes AB ds. sportu Maciej Figel, Wiceprezes AB ds. organizacyjnych Wojciech Laskowski, Prezes AB Jacek Kociszewski, Prezes PZM Andrzej Witkowski, Wiceprezes AB ds. turystyki Arkadiusz Niespodziński
Plik ściągnięto 4440 raz(y) 40,53 KB

HieronimDWed
N0
HieronimDWed

Wysłany: Wto 31 Mar, 2015 13:29   Spotkanie przestawicieli AB z Prezesem PZM

Ja osobiœcie właœnie tego Pana obstawiałem więc nie dziwi mnie fakt, że to właœnie on został nowym prezesem Polskiego Zwišzku Piłki Nożnej. Ciekawi mnie tylko to jak będzie wyglšdał wizerunek jego osoby za rok :D

Czy nadal kibice będš krzyczeć J....J.... PZPN? Czas pokaże.

Co wy na to?

----------------------------------------
moja strona www
piły taśmowe do metalu

Odpowiedz do tematu