Poprzedni temat :: Następny temat
!! Potrzebna Pilna Pomoc !!
Autor Wiadomość
Chudy 
A7
.: Kadett GSI 2.0 16V :.

Wysłany: Pon 10 Maj, 2010 17:56   !! Potrzebna Pilna Pomoc !!

Witam,
We wrześniu 2008 roku przekroczyłem limit dozwolonych punktów karnych, jednakże prawo jazdy nie zostało mi zabrane. Od czasu tego zdarzenia nie otrzymałem także informacji o zabraniu prawa jazdy, ponieważ nie posiadam aktualnego adresu zameldowania, jednakże posiadam firmę, której adres jest ogólno dostępny, a także posiada go urząd skarbowy jak i inne instytucje publiczne. Od tamtego czasu miałem 3-4 kontrole drogowe, ostatnią w grudniu 2009 roku gdzie został mi zabrany dowód rejestracyjny lecz nie usłyszałem ani słowa na temat tego iż nie mam uprawnień do prowadzenia pojazdu. W dniu dzisiejszym miałem małą kolizję więc wezwałem policję. Po przyjeździe funkcjonariuszy okazało się że nie przyjmą mojego zgłoszenia gdyż rzekomo od września 2008 roku nie mam uprawnień do prowadzenia samochodu i że zabierają mi prawo jazdy. Czy jest to zgodnie z prawem, że przez prawie 2 lata nie zostałem poinformowany o utracie prawa jazdy ani nie zwrócono na to uwagi przy wcześniejszych kontrolach tylko dopiero po upływie prawie 2 lat i to jeszcze w sytuacji kiedy to ja wezwałem ich do zdarzenia a nie przy jakiejś kontroli drogowej?? Macie jakiś pomysł aby to obejść ??

maciej 
WRC :-)))
macius

Wysłany: Wto 11 Maj, 2010 22:26   

dasz dobra kase i moge Cie wozic:)

Odpowiedz do tematu