Poprzedni temat :: Następny temat
IV eliminacja WMK + wyścig na dochodzenie
Autor Wiadomość
Pawel4 
N0

Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: Wto 23 Lis, 2010 20:39   IV eliminacja WMK + wyścig na dochodzenie

Witam kolegów z bydgoszczy! Automobilklub Włocławski zaprasza 28 listopada do włocławka, chcemy zorganizować taki typowo płaski kjs dla aut którymi jeździmy na codzień tak by nic sobie nie pourywać a jednak poczuć ten rajdowym dreszczyk emocji i trochę się wyszaleć. :mrgreen: Chcemy zebrać jak najwięcej osób z rożnych klubów hondy, mazdy i inne ciekawe autka tak aby rywalizacja była jeszcze ciekawsza. Wpisowe to zaledwie 60 zł, a w zamian mamy 2 lub 3 różne próby w sumie jakieś 8 przejazdów, a jako wisienka na torcie po próbach sprawnościowych robimy wyścig na dochodzenie, tzn. mamy jedną krótką pętle, startuje po 2 zawodników po przeciwnych stronach, robią 3 okrążenia i kto pierwszy je przejdzie i tak zaczynamy od eliminacji, ćwierć i pół finały oraz finał. Cały dzień jeżdzenia, dużo zabawy i nie zapomniane przeżycia ;-)

HieronimDWed
N0
HieronimDWed

Wysłany: Wto 14 Kwi, 2015 12:48   IV eliminacja WMK wyścig na dochodzenie

Kocham takie merytoryczne tematy, gdzie każdy zapisuje coœ od siebie. Z radoœciš czytałem wszelkie wypowiedzi oraz utożsamiałem się z nimi. Co poniektóre dowcipne, inne niezwykle istotne - ubóstwiam takie wpisy. To właœnie dzięki za wszelkie wieœci. Dowiedziałem się tego, czego chciałem - oby więcej takich tematów.

----------------------------------------
moja strona www
daag

Odpowiedz do tematu